Grupist

Viljandi Metall

on olnud pidevas arengus. Aja jooksul on väljakujunenud grupp ettevõtteid, kellel on üle 25 aasta kogemust ehitus sektoris.

Ettevõtete vaheline sünergia võimaldab pakkuda võtmeid kätte lahendusi: aitame planeerida sobiva lahenduse, toodame ja paigaldame konstruktsioonid ning hoolitseme projekti dokumentatsiooni eest.

Tegemist ei ole pelgalt projektijuhtimisteenusega, vaid katame suure osa tarneahelast ära oma ettevõtetega. Viimaste aastate jooksul on märgatavalt kasvanud betoonisegude ja-elementide ning tööstusseadmete tootmine, mis võimaldab meil pakkuda klientidele senisest veelgi integreeritumat asjaajamist.

grupist-main

Kogenud meeskond

130

Tootmismaht eelmisel aastal

14 milj. €

Pikaajalised kogemused

25 a.

Valmis toodangut aastas

6500t

Toodangu mõõtmed

6 x 6,5 m

Maksimaalne toodangu pikkus

32 m

Maksimaalne tõstevõime

75 t

Tootmispind

14 200 m2

Väärtused

Meie missioon ja visioon on võimaldada tööstuse arengut, läbi täpse ja paindliku allhanke ning anda kuju headele arhitektuursetele ideedele ja kujundada seeläbi elukeskonda funktsionaalsemaks ja loovamaks.

Vastutus

Oleme sertifitseerinud enda ettevõtted rahvusvaheliste standardite järgi, sest tajume vastutust klientide, töötajate ja keskkonna suhtes. Edu ühegi nende arvelt ei ole jätkusuutlik.

Kvaliteedijuhtimissüsteem on meie tegvuste keskmes ja seetõttu osaks igast meie tegevusest.

Kvaliteet

Konkurentsi tingimustes tuleb langetada hinda ja tõsta kiirust, kuid seda ei tohi saavutada kvaliteedi arvelt. Meie kogemus on, et kokkuhoid tuleks saavutada projekti planeerimisel mitte ehitades. Ehituse käigus kokkuhoitud summad tuleb tihti hoone elukaare jooksul täiendavalt investeerida ja seetõttu ei anna pikemas perspektiivis soovitud kokkuhoidu.

Paindlikkus

Enam kui 25 aastat ehitusturul on meile õpetanud, et projektid lähevad harva nii nagu algselt plaanitud, eriti pikemad, keerukamad ja palju osapooltega projektid. Peame võimet reageerida kiirelt ja efektiivselt projekti käigus toimuvatele muudatustele enda pikaajaliste suhete võtmeks.