Võtmed kätte.

Täislahendused lahendused ehitus- ja tööstussektori jaoks -
projekteerimine, ehitus ja dokumentatsioon.


LOE EDASI

25 years of Viljandi Metall.

GRUPIST

VÄÄRTUSED

1. VASTUTUS

Oleme sertifitseerinud enda ettevõtted rahvusvaheliste standardite järgi, sest tajume vastutust klientide, töötajate ja keskkonna suhtes. Edu ühegi nende arvelt ei ole jätkusuutlik. Kvaliteedijuhtimissüsteem on meie tegvuste keskmes ja seetõttu osaks igast meie tegevusest.

2. KVALITEET

Konkurentsi tingimustes tuleb langetada hinda ja tõsta kiirust, kuid seda ei tohi saavutada kvaliteedi arvelt. Meie kogemus on, et kokkuhoid tuleks saavutada projekti planeerimisel mitte ehitades. Ehituse käigus kokkuhoitud summad tuleb tihti hoone elukaare jooksul täiendavalt investeerida ja seetõttu ei anna pikemas perspektiivis soovitud kokkuhoidu.

3. PAINDLIKKUS

Enam kui 25 aastat ehitusturul on meile õpetanud, et projektid lähevad harva nii nagu algselt plaanitud, eriti pikemad, keerukamad ja palju osapooltega projektid. Peame võimet reageerida kiirelt ja efektiivselt projekti käigus toimuvatele muudatustele enda pikaajaliste suhete võtmeks.

ETTEVÕTTED

ASUKOHT

STRUKTUUR

TEENUSED

VMT Betoon

VMT Betoon eraldi ettevõttena asutati 1991 aastal. Ettevõtte loodi KEKi betoonitootmise baasil. Tollasest peamiselt KEK-i süsteemile raudbetoonelemente valmistanud firmast on tänaseks arendatud kaasaegne arvutijuhtimisel betoonisõlmega betoonisegusid ja elemente tootev ettevõte. Betoonisegud, mis on iseloomustatud standardiga EVS-EN 206:2014, valmistatakse kaasaegses betoonitehases, mille tootlikkus on ca 35 m3/h. Tsementidest on kasutusel Läti CEMEX CEM I 42,5R ja Kunda Nordic Tsemendi CEM II 45,2R. Täitematerjalina on kasutusel lubjakivi- AS Põltsamaa Graniit ja graniitkillustikud AS Rudus Eesti ja liiv PM Kaubandusgrupp OÜ. Betoonisegudes kasutatavad lisandid on AS Remei Eesti toodang. Kõik betoonisegude tootmisel kasutatavad materjalid omavad CE-märgistust.

LOE EDASI

VMT Ehitus

VMT Ehitus asutati 1997. aastal. Ettevõtte tegutseb nii Eestis kui ka välismaal. VMT Ehitus pakub võtmed kätte lahendusi: projekteerimine ja nõustamine, konstruktsioonide paigaldus ja ehitus ning projektijuhtimine. Meil on enam kui 15 aastat kogemust ning suudame teostada ka kõige keerukamaid arhitektuurilisi ideid. Meie kogemustepagasist leiate nii 90 m sildeavaga lennukihooldusangaari, kaubanduskeskuste lae tõstmisi, kui ka hulganisti tööstus ja põllumajandushooneid.

facebook LOE EDASI

VMT Tehased

2006 aastal koondas Viljandi Metall AS kõik enda tootmised ühe ettevõtte alla. VMT Tehased pakub teraskonstruktsioone ehitusele ja tööstusele. Oleme omandanud EN ISO 3834-2 keevitussertifikaadi ja suudame pakkuda CE märgistust kõigele mida toodame. VMT Tehastes töötab umbes 130 inimest, kes tegutsevad kolmes tehases Viljandis, Karksi-Nuias ja Põltsamaal. Meie aastane toodang on umbes 6500 t, tootmishooned 9700 m2 ja tootmismaad on ligikaudu 10 hektarit.

facebook youtube virtuaaltuur LOE EDASI

VMT Industry

VMT Industry, varasema nimega Küteks, kuulub Viljandi Metalli koosseisu alates 2008 aastast. VMT Industry toodab suuri tööstusseadmeid ja offshore tooteid. VMT Industry üheks eeliseks on 75 t tõstevõimega kraana, mis võimaldab toota konkurentidest suuremaid ja raskemaid tooteid. Viimastel aastatel on VMT Industry põhiliseks toodanguks olnud tööstuslikud filtrid. Tootmine asub Tallinna lähistel, Turbas. VMT Industry-s töötab koos renditööjõuga kuni 55 inimest. VMT Industry tootmine on sertifitseeritud ISO 9001 järgi.

facebook LOE EDASI

VMT Steel OY

Alates 1999 aastast on Viljandi Metall olnud tegev ka Soome turul ja teinud endale nime kui ettevõte, kes teeb seda mida teised ei suuda. VMT Steelil on üle 15 aasta kogemust suurte kaubanduskeskuste ehitusega. VMT Steel pakub teraskonstruktsioone koos paigaldusega. Konstruktsioonid on tavaliselt toodetud VMT Tehaste poolt. Just see koostöö on konkurentsieeliseks, mida ei suudeta järgi teha. Enamus projektide puhul VMT Steel paigaldab ka betoonelemendid.

LOE EDASI

KLIENDID

KONTAKTID

[{"name":"ÜLDINE/MATERJALID","details":["","Üldine kontakt/materjalid","mail@vmt.ee","+372 43 49700","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"PROJEKTEERIMINE","details":["Sten Mark Mändmaa","Projekteerimise osakonna juhataja","mandmaa@vmt.ee","+372 5564 2286","Reinu tee 27, Viljandi, Estonia"]},{"name":"EHITUS JA PAIGALDUS","details":["Veiko Šmidt","Eesti Divisjoni juht","veiko.smidt@vmt.ee","+372 5308 3589","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"KONSTRUKTSIOONID","details":["Daniel Savka","Projektijuht","daniel.savka@vmt.ee","+372 5331 4704","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"BETOONTOOTED","details":["Urmas Kööba","Projektijuht","urmas.kooba@vmt.ee","+372 5331 4793","Reinu tee 27, Viljandi"]}]