VMT Ehitus

Projekteerimine, projektijuhtimine ja peatöövõtt, paigaldus ja dokumentatsioon.
Kas Sa tõesti vajad rohkem kui ühte ettevõtet oma järgmise projekti jaoks?


LOE EDASI

VMT EHITUS KODULEHELE

GRUPIST

TEENUSED

1. PROJEKTEERIMINE

Omame kogemusi terasest, betoonist ja kivist konstruktsioonide projekteerimisel ja teeme hinnapakkumisi ka tellija jooniste põhjal. Kasutame kaasaegset tarkvara; Tekla Structures, ArchiCAD ja AutoCAD mille abil suudame muuta arhitektide ideed reaalsuseks. Projekteerime nii põhiprojekti kui ka töö- ja tootmisjoonised.

2. PAIGALDUS JA EHITUS

Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne koostööpartner: pidada kinni kokkulepetest, püsida graafikus, ehitada täpselt ja mahtuda eelarvesse. Tahame, et meie kliendid saaksid tunda end kindlalt ja rahulikult kogu projekti vältel. Kogemustega paigaldusmeeskond on võimeline inseneride abiga tõstma paika ka üle 100t kaaluvaid konstruktsioone.

3. PEATÖÖVÕTT

Konstruktsioonid projekteeritakse, toodetakse ja paigaldatakse sama grupi ettevõtete poolt - see on võtmetegur, mis võimaldab meil pakkuda konkurentidest paremat teenust. Aastate jooksul on väljakujunenud grupi-ülene töövoog, kus projekteerimise käigus võetakse arvesse ka tootmise ja paigaldamise soove ja vajadusi.

REFERENTSID

KONTAKTID

[{"name":"ÜLDINE/MATERJALID","details":["","Üldine kontakt/materjalid","mail@vmt.ee","+372 43 49700","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"PROJEKTEERIMINE","details":["Mirjam Almre","Projektijuht","mirjam.almre@vmt.ee","+372 5331 4743","Reinu tee 27, Viljandi, Estonia"]},{"name":"EHITUS JA PAIGALDUS","details":["Veiko Šmidt","Eesti Divisjoni juht","veiko.smidt@vmt.ee","+372 5308 3589","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"KONSTRUKTSIOONID","details":["Daniel Savka","Projektijuht","daniel.savka@vmt.ee","+372 5331 4704","Reinu tee 27, Viljandi"]},{"name":"BETOONTOOTED","details":["Urmas Kööba","Projektijuht","urmas.kooba@vmt.ee","+372 5331 4793","Reinu tee 27, Viljandi"]}]